Resultater Rescon Mapei 2004

Klasse K30-49
Plass Startnr. Navn Klubb TID
1 24 Ly Paat CFC, Estland 2:17:13
2 101 Christina Ruud Lia Granli Sykkel 2:32:36
3 114 Anne Lise Magnussen J/H Sykkel 2:35:55
4 123 Sissel Pedersen Dynea/Cytec Bil 2:36:12
5 70 Karin Johansen* Follo Sykkelklubb 2:37:35
6 119 Linda Halvorsen Østmarka 2:43:17
7 72 Kine Hornfelt Aurskog 2:54:15
65 Helena Frances BurgessFollo dnf
Klasse Menn 30-49
Plass Startnr. Navn Klubb TID
1 18 Normunds Zviedris Code, Latvia 1:49:52
2 33 Masimo Induni Mapei 3G 1:49:56
3 49 Helge Sveen J/H Sykkel 1:55:09
4 56 Vegard Arneson IF Frøy 1:59:30
5 32 Terje Moe Brandval IL 2:03:00
6 54 Morten Iversen Oslo Sportslager 2:03:40
7 44 Martin Dahling J/H Sykkel 2:03:50
8 82 Geir Inge Hansen Nes Ski 2:04:50
9 22 Riho Suun CFC, Estland 2:05:10
10 126 Ståle Berg Sk Rye 2:06:30
11 113 Erik Baardsgaard Rye 2:08:48
12 86 Bjørn Glemmestad Feiring IL Sykkel 2:09:25
13 21 Sergejs Kulago Code, Latvia 2:13:03
14 110 Asbjørn Støverud Sand IF 2:13:44
15 120 Alexander Johannessen 2:15:54
16 102 Tor Jostein EngebretsenBrumunddal Sykkeklubb2:16:25
17 84 Terje Sandhalla Østmarka IL 2:16:38
18 51 Einar Fride Myskja SK Rye 2:16:55
19 75 Knut Birkeland Brandval IL 2:18:14
20 12 Tom Ljungquist Granli CK 2:18:15
21 42 Terje Løvstad Xcom 2:18:48
22 47 John Andre WilhelmsenAustmarka IL 2:19:10
23 11 Frode Lillerovde BFO bedrift/Hot Chili 2:19:34
24 71 Trond Vatne* Cytec BIL 2:19:44
25 127 Morten Sandnesaune KIL Skøyter 2:20:06
26 6 Trond V Tvedt Coma Tours Inc 2:20:07
27 53 Carl-Fredrik Skara NHK 2:20:08
28 10 Arne-Olaf Sween Kongsvinger Politi 2:20:10
29 76 Rune Linnes Granli Sykkel 2:20:51
30 89 Andreas Skara 2:21:54
31 81 Bjørn Chr Larsen Bergen CK 2:22:34
32 17 Stig Knutsen Follo 2:22:35
33 115 Tor Arne Heiberg 2:23:02
34 29 Trond Marens Kværner Disenå IL 2:24:03
35 2 Per Morten Torvildsen E-CO BIL 2:25:00
36 91 Franko Grosso Østmarka IL 2:25:12
37 48 Jo Minken Dynea BIL 2:25:13
38 30 Jonny Noppi Granli CK 2:27:45
39 26 John M. Rastad BBS-Klubben 2:28:01
40 55 Ole Rognstad SSB Kongsvinger 2:28:16
41 58 Rolf Berg Granli Sykkel 2:28:41
42 83 Øyvind Nygård Granli Sykkel 2:29:43
43 79 Stein Ole Larsen Terra BIL 2:32:27
44 35 Halvard Hanevold Skiskytterlandslaget 2:32:31
45 38 Stian Møller Svelvik SK 2:34:00
46 78 Morten Haug G-Sport Kongsvinger 2:34:06
47 31 Phiere Thevenard Granli CK 2:36:07
48 13 Rune Ekornhol Sand IF 2:36:37
49 129 Trond Bråten 2:36:46
50 66 Petter Geisner Skarnes IL 2:40:25
51 27 Per Erik Bergsjø Koll IL 2:41:40
52 63 Tomas Andersson Team Mapeclay 2:41:47
53 62 Hans Westerlind Team Mapeclay 2:43:16
54 104 Terje Heggelund Interkonsult 2:43:36
55 64 Rune Henriksson Team Mapeclay 2:44:11
56 77 Coen Hendriks KIL SKI 2:44:22
57 61 Jan Erik Johansson Team Mapeclay 2:47:45
58 90 Hans Olav Hagen Hagen og Lindstad Bil 2:47:47
59 103 Trond Østmoen Aas-Jacobsen Bil 2:48:15
60 95 Audun Halvorsen Torshov Sport AS 2:49:34
61 5 Ivar Blekastad S2 Racing 2:49:37
62 94 Rune Nordli 2:56:28
63 74 Jan Roger Broen Rescon Mapei 2:57:48
64 93 Bjørn Halvorsen 2:58:30
65 60 Rune Rudberg Granli Sykkel 3:02:01
66 99 Baard Haugen Rustad IL 3:07:05
67 73 Rolf Johan Sørli Rescon Mapei 3:07:20
68 1 Tore Torvildsen Lindorff Sport BIL 3:08:11
69 100 Ingard Berger Halmsås og Omegn 3:08:11
70 111 Arild Tronsrud Sand IF 3:09:59
71 87 Øyvind Knutsen Jæren Entreprenør 3:11:43
72 88 Ragnvald Engelsvold Jæren Entreprenør 3:31:03
23 Tönu Ord CFC, Estland DNF
19 Janis Zviedris Code, Latvia dnf
52 Kjell Karlsen Forsvarsbygg/Hardrock dnf
59 Trond Snare Granli Sykkel dnf
80 Petter Finsen Granli Sykkel dnf
85 Morten Nydahl Ceres dnf
112 Dag Rismyr Granli Sykkel dnf
118 Per Eivind Føsker Rye dnf